Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A megfelelt minősítés hányas...

A megfelelt minősítés hányas osztályzatnak felel meg?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam, hogy csak kitűnő, jó, közepes, elégséges és elégtelen van a szöveges értékelésben.
2011. okt. 21. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Sehányasnak. Ilyen minősítés osztályozás nélküli értékelési rendszerben van.
2011. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha átváltják osztályzatba (ami ritka, de azért előfordul) akkor kettesnek felel meg.

De itt csak 4 értékelés van: kitűnően megfelelt, jól megfelelt, megfelelt, nem felelt meg.

2011. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Másodikos a gyerekem, a tájékoztatóban a tanár szövegesen és érdemjeggyel is értékel. A megfelelt mellé kettest írt. Nem értem a rendszer ezek után, hiszen akkor a hármas lenne a jól megfelelt, a négyes meg a kitűnő???
2011. okt. 21. 18:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2011. okt. 21. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:
A megfelet kettes, vagy elégséges is, az elégtelen egyes, a közepes hármas, a négyes jó, az ötös kitűnő, jeles v kiváló
2011. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy háromfokozatú az értékelés, amely csak a kirívó értékeket jelöli pontosan. Így a nem felelt meg az 1-es, a jól megfelelt pedig az 5-ös. A 2-es, 3-as, 4-es mind a megfelelt kategóriába tartozik.
2011. okt. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös a kiválóan/jól megfelelt,

3-as a megfelelt,

1-es a nem felelt meg.


3 fokozatú ertékelésnél úgy tudom így van.

2021. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!