Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosira járok! El tudtatok...

Orvosira járok! El tudtatok költözni otthonról az egyetem évei alatt albérletbe? Vagy szüleiteknél laktok?

Figyelt kérdés
Megoldható valahogy az albérlet akár haverokkal? Vagy mivel dolgozni nehezen lehet orvosi mellett, majd a szülői kecó?
2011. nov. 2. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Ahhoz képest, hogy orvosira jársz, elég pocsékul fogalmazol....
2011. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom leesett-e neked első válaszoló, és csak szarkasztikusan írtad, amit, de szerintem nem jár a srác orvosira, járÓk-at akart írni, és úgy már teljesen mást jelent. :P
2011. nov. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb egyetemistának/fősulisnak a szüli fizetik az albérletet. Nyilán ha anyucinak/apucinak van elég pénze, akkor mehet a gyerek albérletbe.
2011. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem két orvosis ismerősöm van, mindketten albérletben laknak és a szüleik fizetik nekik.
2011. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, az járók akart lenni... :S


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. nov. 2. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!