Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Medgyesi vagy a...

A debreceni Medgyesi vagy a Dienes gimiben jobb az osztályközösség?

Figyelt kérdés
Várok személyes , vagy barátok által hallott tapasztalatokat! Az is érdekelne melyik a jobb suli a kettő közül és nagyon linkek a diákok?
2011. nov. 5. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Most hogy az osztályközösség mennyire jó azt annyira nem lehet megválaszolni. Mert ugye minden évben lesznek új osztályok ahol már vagy vannak kialakulva barátságok vagy többnyire mindenki idegen mindenkivel, szóval ezt így nem lehet megválaszolni. Ha az iskolai közösséget nézzük akkor mindkét gimi jónak mondható, barátaim mondták ezt persze. Én a Dienesbe jártam szerintem jó hangulat van ott vagyis volt még 2 éve, én szerettem oda járni. Bár mindenki más szemmel látja ezeket, én így gondolom.
2011. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És melyik tagozatra jártál? Lányosztály volt? Mennyire gyenge a Dienes? Vagy nem az? 4-es vagyok, szóval erős sulit nem írok be. Milyen átlaggal kerülnek be?
2011. nov. 5. 12:23
 3/5 A kérdező kommentje:
másnak nincs több infója?
2011. nov. 6. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:
én úgyhallottam h a dienest szeretik nagyon, én azt írom be első három helyre :'D...de nem azért mert mások aztmondták,hanem mert amúgy is ezt írnám :D
2011. dec. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végül felvettek oda?
2016. márc. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!