Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételi segítségek kellenéne...

Viviee kérdése:

Felvételi segítségek kellenének a Jelky András ruhaipari és művészeti szakközépiskolához. Help?

Figyelt kérdés
olvastam, hogy irodlaomból,nyelvtanból,angolból,matekból,történelemből és (nekem) rajzból lesz a felvételim. NEm tudnátok segíteni, mik lesznek ezen tantárgyakból a felvételin? vagy nektek milyen feladatok voltak?:) és a beszélgeésen?:) előre is köszi a (normális) válaszokat.
2011. nov. 5. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Rajzos részét nem tudom, mert én nem olyan szakon vagyok ahova kell, de azt tudom hogy szóbelin az igazgatónővel kell beszélgetned magadról, semmi extra, kedves egyén.

Tantárgyi felvételi meg nincs...

2012. jan. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Navégre válasza:

Sziasztok! Keresem ezeket a könyveket:


Benkő Istvánné- Deákfalvi Sarolta: Nőiruha-készítő szakrajz. 1-2.


Feketéné Hajdú Erzsébet: Női szabó szakrajz 1-2.


Megvenném valamelyiket, szerontetetk melyik a jobb?

más varrásispari könyvek is érdekelnek

Itt érsz el: 70/329 3406


köszi!

2018. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!