Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért a saját tantárgyát...

Miért a saját tantárgyát tarja a legfontosabbnak sok tanár?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Azért, mert az ő feladata az, hogy azt a tárgyat megtanítsa, megértesse veled. A tantárgyak egyformán fontosak, akkor is, ha te ezt most nem így látod.

Mellesleg ő (a tanár) maga azért azzal foglalkozik, mert azt szereti - így garantálom, hogy pl. egy történelem tanár szájából soha nem fogod azt hallani, hogy az ő tárgya nem olyan fontos, mint a matek. De ennek a fordítottja sem fog megtörténni.

2011. nov. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én már hallotam a történelem tanárom szájából hogy nem fontos a töri fontosabb a matek és ezt fordítva is a matek tanártól, ők inkább az életre készítenek fel és nem a tantárgyra
2016. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért a történelmi tájékozottság szerintem fontosabb, mint a másodfokú egyenlet megoldóképlete. Azoknak lehet fontos, akik matematika alapú pályára mennek, de rengeteg mindent ők sem használnak.
2018. szept. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy az általános és a középiskola nem számít semmit. X egyetemi szakon lehet, hogy két, vagy öt tárgy a tényleg fontos, a többi 30 meg csak bokréta a kalapon. És azért rendes egyetemen el is mondják, hogy mi a fontos (ha alapból ezt nem vágnák le a droidok maguktól).
2018. szept. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!