Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felvételi pontok számításáná...

Kovács Pál kérdése:

A felvételi pontok számításánál mikor kaphatok az emelt szintű érettségiért többletpontot?

Figyelt kérdés

Éppen most akarok iskolát váltani. Eddig orvosira jártam, de bizonyos okokból nem folytatom tovább, és februárban a közgazdászra szeretnék jelentkezni. Mivel annak idején az orvosira készültem, biológiából tettem emelt szintű érettségit.

Kérdésem:

Az emelt szintű bioszomért ugyanúgy beleszámítják a többletpontot, vagy pedig nem, abból kifolyólag, hogy a közgazdász felvételi tantárgyakban nem szerepel a biológia?

Szóval jár ugyanúgy a többletpont?


2011. nov. 7. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kapsz érte pluszpontot mégpedig ezért: "pedig nem, abból kifolyólag, hogy a közgazdász felvételi tantárgyakban nem szerepel a biológia?"
2011. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!