Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Dönthetek e a jegyemről, ha...

Dönthetek e a jegyemről, ha két hét után kapom ki a dolgozatot?

Figyelt kérdés
Házirendben nem áll benne, hogy két hét után kötelező lenne kiosztani a tanárnak.
2011. nov. 13. 17:15
 1/4 .:Laci:. ***** válasza:
100%
hát nálunk volt egy olyan"szabály", hogy ha 2 hét után osztotta ki a tanár akkor elvileg lehetett dönteni,hogy kéred vagy nem, de általában nem éltünk ezzel a lehetőségünkel :)
2011. nov. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lányom sem volt benne bíztos, hogy van-e ilyen lehetőség, de ő azért három hét után javított 1-es német dolgozatnál felállt és tisztelettudóan elmagyarázta a tanárnőnek, hogy nem köteles elfogadni a jegyet. Újraírták és ha jól emlékszem 5-ös lett. Ezzel nem arra bíztatlak, hogy így tegyél, csak elmeséltem. ( nem tudtam eldönteni amúgy , hogy örüljek, hogy "talpraesett" vagy szomorkodjak, mert szemtelen.
2011. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen, hogy egy csaj megkérdezte a fizika tanárt, hogy nem írhatja-e meg ez miatt újból, és utána a tanár egész évben szívatta a csajtxD nem ajánlom
2011. nov. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy nálatok ez hogyan van, de sok suliban (nálunk is) 2 hét után nem kötelező elfogadni. szerintem csak akkor élj ezzel a lehetőséggel, ha nagyon rossz lett, vagy annyira rosszul állsz a tantárgyból, hogy nem engedhetsz meg magadnak még egy rossz jegyet. Más esetben szerintem ne, mert simán meglehet, hogy ezután a tanár egész évben szivatni fog.
2011. nov. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!