Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki már megírta, hogy készült...

Aki már megírta, hogy készült fel a felvételire (8. osztály)?

Figyelt kérdés
Tippeket szeretnék kérni??
2011. nov. 16. 05:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Otthon szinte sehogy. Ált. suliban volt felvételi előkészítő matekból meg magyarból, ott oldottuk meg az előző évek felvételi feladatsorait. Meg a MAXIM Kiadónak vannak direkt erre szóló gyakorló könyvei (szövegértés + felső tagozatos matek). Az a lényeg, hogy tudd a típusfeladatokat. 2010-ben felvételiztem, matek 24 + magyar 38 = 62 pontos lett. Remélem, neked ennél sokkal jobb lesz, sok sikert! =)

16/L

2011. nov. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!!

Én járok matekból egy középsuliba felvételi előkészítőre

Magyarből sehova nem járok ha az úgy is könnyű lesz XD

2011. nov. 16. 07:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Előkészítőre jártam magyarból és matekból, a saját sulimba. A magyar nagyon durva volt, meg is lett az eredménye, a matek előkészítő nem volt egy nagy durranás, de szerencsére az is jól sikerült. Ezeken kívül otthon nem tanultam semmit.

A korábbi évek feladatsorait mindenképpen csináld meg, az a legjobb gyakorlás, plusz nem árt ha jól tudsz fogalmazni (ha annyira nem megy, gyakorold), magyarra az eléggé kell.

17/L

2011. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jártam előkészítőre és itthon megcsináltam az összes előző évi feladatsort.
2011. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kocka dani válasza:

uuuuuuuuuuh , holnap lesz én is megcsináltam mindent és jártam előkészitőre (mind a kettőből) és a tipus feladatokat tudom :)(remélem)!!!!! csak nagyon izgulok:( !!

Remélem eredményes leszek ! és meglesz majd az eredménye a tanulásomnak :)


Üdv:mészi

2012. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!