ELTE vagy Corvinus?

Figyelt kérdés

Az ELTE-n a Természettudományos képzést választanám, a Corvinuson pedig az agrármérnökit. Ha belehúzok a tanulásba, talán felvesznek az ELTE-re, ha viszont a Corvinusra mennék, nem kellene nagyon törnöm magam. Szerintetek melyiket válasszam?

Egy tanácstalan lány


2011. nov. 23. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem annyi kérdésem lenne, hogy a TTK-n belül milyen szakra mennél? Mondjuk én úgy gondolom, hogy ennek az agrármérnökinek sajnos nem sok jövője van (annak ellenére, hogy M.o. eredetileg is egy agrár típusú ország), mert sajnos nincs rá elég kereslet, tehát ilyen formán inkább TTK-t ajánlanám, mert az viszont elég jó fejlődő tendenciát mutat, egyre több szakemberre van szükség ilyen téren.
2011. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Földrajzra. És geográfus, esetleg geológus lennék belőle. Viszont majdnem 90%-os érettségiket kell hozzá írnom, hogy felvegyenek, mert sajnos csak az érettségit tudom duplázni.
2011. nov. 23. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!