Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki esetleg meg tudja...

Valaki esetleg meg tudja mondani, hogy a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen belül indul-e nemzetközi igazgatási szak?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam ugye, hogy a Corvinusról oda rakják, de most leginkább arról olvashatok, hogy idén nem indul ilyen szak. Ha valaki esetleg el tudna róla többet mondani, hálás lennék.
2012. jan. 14. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem indul nálunk nemzetközi szak. R.I.P. É

2012. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Élt 2 évet. De már a felvin is kinn van, azt hiszem.
2012. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ennyire gyenge?
2012. jan. 14. 22:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem gyenge, miből gondolod? De a Corvinuson csak 2 évig volt.
2012. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valahogy ez jött vissza, így olvasva...
2012. jan. 15. 21:07
 6/8 anonim ***** válasza:
A R.I.P. miatt? Ja nem rosszindulatból írtam. A barátnőm jár oda, és vizsgaidőszakban szinte semennyi időnk nincs egymásra... :(
2012. jan. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ahol csak olvastam róla, mind negatív dolog volt... Persze volt kivétel, de ak (ezek szerint) vmi okostojás kontrázott. Nem örülök, hogy nincs időtök egymásra, de az (bocsi) vhol nyugtat, hogy nem csak fél vállas dolog.
2012. jan. 16. 18:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát (sajnos) nem az...
2012. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!