Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Kommunikációs...

Budapesti Kommunikációs Főiskola? Mi a véleményetek róla? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
fos
2012. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Benne van a nevében, hogy kommunikáció, ergó büfé ruhatár főiskola.
2012. jan. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elitképző


Na jó csak vicc volt :D

2012. jan. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
elég light.
2012. jan. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Ez igen, rendkívül tartalmas és építő jellegű hozzászólások...

Mivel én odajártam, így személyes tapasztalatokat tudok írni: ott végeztem kommunikáció szakon, és nagyon szerettem, csak ajánlani tudom, főleg mert még jobb és elismertebb lett a suli az elmúlt években. Ténylegesen gyakorlati oktatás folyik, tehát szakmabeliektől tanulhatsz valós ismereteket és ez nagyon fontos. A hallgatói élet meg a hangulat is nagyon jó, de szerintem menj el nyílt napra, ha még nem voltál, mert ott csomó mindent megtudhatsz, beszélgethetsz hallgatókkal, mintaórára is beülhetsz: bkf.hu/nyiltnap

2012. jan. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves előző, akkor légy szíves áruld már el, hogy hol dolgozol!
2012. jan. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
:D
2012. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
5. válaszoló vagyok: egy call centert vezetek, tehát el tudtam helyezkedni, de ehhez az is kellett, hogy aktív voltam a főiskolai évek alatt, és igyekeztem minden olyan lehetőséget kihasználni, ami könnyíthette az elhelyezkedést.
2012. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elhelyezkedni nem olyan nehéz, inkább az számít hogy mennyi a fizu :D
2012. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Mindenki azt mondja, hogy ilyen-olyan menő nagyképű fiúk lányok járnak oda. Igen ez így van! De nem tőlük kell tanulni! Sőt nem is kell velük lógni.

Ami a sulit illeti, a tanárok remek előadásokat, és órákat tartanak! Az iskola színvonalas, én elkerültem a sok nagyképűt, és elég intelligens emberekkel beszélgettem az évek alatt. Az iskola minősége is nagyon jó. Az árak viszont húzosak valóban. Tandíj+extra szolgáltatás 270-290 kommmédia szakon. Nem olcsó! én jelenleg végzős vagyok, és marketing asszisztensként sikerült elhelyezkednem, és sok dolgot tudok alkalmazni a főiskolán tanultakból!


Ha az emberek miatt mész akkor 37% értelmesebb, 63% menő nagyképű BMW-s vagány srácok és lányok akik be se járnak! :)


Az iskola miatt mész, akkor a tanárok 90% minőségi órákat, és gyakorlatokat tanít. Profi szakemberek!


Hát ez van..... :D

2012. márc. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!