Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemnek van a...

Melyik egyetemnek van a legjobb néderlandisztika szakja?

Figyelt kérdés
az eltének a károlinak vagy a debreceninek ?
2012. febr. 2. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Ha hallgatsz rám, akkor nem mész erre. Főleg most, hogy elk*rták az egész felsőoktatást. Kérlek! Ne!
2012. febr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem és szerinted inkább mire menjek?
2012. febr. 3. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha ez a röghözkötés ezekre a szakokra is érvényes, akkor tényleg nem érdemes belekezdeni, mert Magyarországon mihez kezdesz egy néderlandisztika szakkal? Csak akkor mehetnél ki Hollandiába ha kiperkálsz az államnak egy csomó pénzt. Az meg nem éri meg. Bölcsész szakra ne menj, mert elvesztegett idő az esetek 99%-ában. Ha nem tudsz dönteni, akkor inkább menj ki takarítani vagy mosogatni Hollandiába. Még az is többet ér.

Amúgy ha sok pénzt akarsz legyél prostituált. Viccen kívül. Tök sokat keresnek. Arany életed lenne.

Előző voltam.

2012. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak egy gond van hímnemű vagyok
2012. febr. 3. 23:11
 5/5 anonim válasza:
hogy kapj egy értelmes választ: szerintem a károli
2012. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!