Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nehéz bekerülni a Budapesti...

Nehéz bekerülni a Budapesti puskás tivadar távközlési technikum gimnáziumba?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

ez gonoszul fog hangzani, de szerintem nem, mert az öcsém oda jár. :D

Komolyra fordítva a szót; ha megvan a magadhoz való eszed, be fogsz kerülni. De csak akkor menj oda, ha nagyon elkötelezett vagy az elektortechnika, elektronika, fizika és távközlés iránt, mert nekem úgy tűnik azt kőkeményen nyomják. Elvileg Bp szakközépiskoláiból a Puskás a legjobb. Én ezt nem tudom, viszont tényleg csak akkor menj oda, ha minden nemű humán műveltséget föl tudsz adni azért, hogy az előbb említett tárgyakat tanulhasd. (tehát pl. magyar, töri, biosz, stb... egyáltalán nem fektetnek rá hangsúlyt, ami érthető is,) viszont ha később ilyen irányban akarsz továbbtanulni, lehetséges, h könnyebben veszed az akadályokat. Nekem pl a bátyám is a Puskásban végzett, és úgy látom most villamosmérnöki karon elég jól veszi az akadályokat.


De bekerülni tényleg nem nehéz, mondhatni könnyű, úgyhogy hajrá! :)

2012. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyű. Pont azért amiért az előző írja. Ez a fizika elektro tananyag ez sokak számára nem pálya. Így nincsenek tolongások a bejutóhelyekért.
2012. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!