Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A nyolcadikos központi írásbel...

A nyolcadikos központi írásbelin szerzett 81 pont milyen eredménynek számít idén?

Figyelt kérdés

Tudja valaki, vagy hallott már róla, hogy milyen lett az országos átlag idén? Jobb, vagy rosszabb lett a tavalyi évben elért pontszámokhoz képest?

Hallani mindenfélét, hogy könnyebb és nehezebb volt, mint eddig bármikor, de tényleges számadatokra lennék kíváncsi. Már elég sok idő eltelt, talán már van arról kép, hogy milyenek lettek idén a pontok.

Tud valaki erről valamit?



2012. febr. 7. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem 74 lett,a legjobb bnőmnek 93*.*

de alapból felénk a nagyonokos gyerekeknek is csak ilyen 69 pontjuk lett,meg sokaknak 30,vagy az alatt,szóval szerintem a tied nagyon jónak számít:)

2012. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
az enyém 51 pont lett és az én sulimból a legjobb 67 pont lett ... a tied jó lett szerintem ... a magyar tanárom szerint a magyar volt eddig a legnehezebb és a matek se volt oylan nagyon könnyű
2012. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első: én vagyok a 93 pontos:)) Szia kíp!
2012. febr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hova jelentkezel?
2015. febr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az átlagod mennyi?
2015. febr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!