Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Kodolányi János...

Milyen a Kodolányi János Főiskola turizmus -vendéglátás szaka?

Figyelt kérdés
mit hallottatok róla?mennyi ponttal lehet bekerülni?
2009. jún. 2. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
A pontokat még nem lehet tudni, a felvin megtalálod mennyi volt az előző években! Szerintem jó iskola a Kodolányi, a tanárok felkészültek és képzettek.
2009. jún. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én oda járok. Elég nehéz, a matekot keményen bevasalják. Nálunk pl. nem tudok róla, hogy valakinek az átlaga 4 fölé ment volna a csoportban, annyit követelnek. De a tanárok nagyon rendesek, segítőkészek. Tavaly nekünk 360 volt a ponthatár, persze 207000-ért 160 ponttal is lehet ide járni. Szerintem most magasabb lesz a ponthatár, mert a legtöbben erre a szakra jelentkeztek első helyen idén, a rádió szerint.
2009. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, és 2 szakmaival bővített középfokú nyelvvizsgát kérnek, de csak külön lóvéért lehet tanfolyamra beiratkozni. Ez egy elég nagy negatívum, hogy nincs nyelvoktatás, a nyelvvizsgákat viszont megkövetelik... Uccsó voltam.
2009. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2009. jún. 21. 14:49
 5/7 anonim válasza:
Nem tartanak ezen a szakon nyelvórákat, semmi nyelvvel kapcsolatos óra nincs? tanfolyamra kell járni?
2009. aug. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, külön kell megoldani a nyelvtanulást. Szerintem azért is van, 1. hogy több pénzt gyűjtsenek vele, 2. mert sokan úgy jönnek az iskolába, hogy van nyelvvizsgájuk, és nem igényelnek külön felkészítést. A ponthatár 379 volt Siófokra idén, a többi helyre nem tudom mennyi, a felvin meg lehet nézni.
2009. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy gagyi főiskola. A papírt amit itt kapsz, kib*szhatod az első kukába. Nem érsz vele semmit. Lötyögésnek viszont megfelel.
2013. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!