Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Később (hetedik után) hogy...

Később (hetedik után) hogy lehet átmenni egy "hatosztályos" osztályba?

Figyelt kérdés

Mert pl. mikor voltam ilyen osztályhonlapokon láttam több új diákot is akik nem az osztállyal indultak hanem később jöttek. Mert én is felvételiztem egy ilyen gimibe és szerintem lett volna esélyem bekerülni, mert 83pontos lett a felvételim és szóbelinél már nem hajtottam annyira. Ez ugye tavaly volt most ebben az évben meg hatosztályosban nem kell már szóbelizni.

Leírná valaki nekem h lehetséges-e ez és ha igen hogyan?


2009. jún. 2. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én hatosztályosba járok, és jövőre lesz nálunk néhány új diák, de többnyire protekcióval kerülnek be (anyukája-apukája ott tanít), vagy azért, mert nagyon jó a tanulmányi eredményük.

Szerintem az iskola igazgatójánál (vagy a beiratkozásnál) kell érdeklődni, hogy lehetséges-e, hogy a hatosztályos tagozatra kerülj.

2009. jún. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen! majd megérdeklödjük... de sajna nincsenek vmi jo jegyeim , olyan 4.4 az átlagom összességében.. =/ protkóról sem tudok :S
2009. jún. 2. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!