Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mennyire fog...

Szerintetek mennyire fog megnőni a jelentkezők száma a vidéki egyetemek gazdasági szakaira?

Figyelt kérdés
Konkrétan szegedre és pécsre gondolok, és azokra a felvételizőkre akik a pesti árak fizetése helyett inkább vidékre mennek ahol több 10ezer forinttal olcsóbbak a gazdasági képzések, na meg a megélhetés is. Nagyobb versenyre lehet számítani?

2012. febr. 10. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy gondom, hogy mindenképp nagyobb lesz a verseny. Sokan meggondolják, hogy mi mennyibe kerül. Egyébként is sok fővárosi intézmény, csak az elhelyezkedése miatt van ajnározva, valódi teljesítmény nélkül. Tisztelet a kivételnek! Kevésbé neves iskolák gyakran többet nyújtanak, tapasztalatból mondom.
2012. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pesti és a szegedi tandíj közti különbözet bőven rámegy a szegedi lakhatásra, utazásra, stb., így a Pest környékieknek szerintem megéri a pestit választani, és akkor legalább a lakhatás megoldva. Pest agglomerációja pedig elég nagy, szerintem sokan maradnak a környéken. A szegedi és a pécsi pedig az alföldi és a dunántúli tanulókat vonzza majd, de szerintem ez eddig is nagyrészt így volt.
2012. febr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!