Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A 18. kerületi Karinthy...

A 18. kerületi Karinthy Frigyes Kéttannyelvű Gimnáziumba megéri jelentkezni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy több tudást biztosít, jobbak a tanárok, intenzív-e az angol, mik a második nyelvek. Egyátalán jobb a többi budapesti gimnáziumnál?
2009. jún. 3. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó gimnázium, igényes, szorgalmas tanulóknak, jó fej tanári gárdával.

[link]

spanyol, francia, német, orosz

2009. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
örülök a véleményednek, egy ismerősömtől azt hallottam, hogy nem is tanulnak ott, a tanárok is csak viccből járnak oda, nem nagyon akarok neki hinni, akkor nyugodt szívvel jelentkezem, ha itt lesz az ideje
2009. jún. 6. 20:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
most leszek 11.-es ott. a tanárok nagyon erősek, legalábbis az én tagozatomon, nem veszik viccre a tanítást, ezért a gyerekeknek muszáj hozni egy bizonyos színvonalat, ha bent akarnak maradni. a közösség meglehetősen jó, nincs kiközösítve, aki tanul és jó dolgozatokat ír (persze, ha stréber és idegesítő... hát szegény...) megéri jelentkezni, most könnyebb is bekerülni, mivel levették a külön felvételit, központi + szóbeli van. a tanárok tényleg jó arcok, meg lehet találni mindenkivel a közös hangot, még a nagyon szigorú tanárokkal is. na persze, a legtöbb diák nem tanul, csak ha muszáj... :P de elhiheted, aki ide bekerül (és nem protekcióval), az félfüllel is képes megjegyezni valamit órán, keresztrejtvényfejtés közben is. sok sikert a jelentkezéshez!
2009. aug. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ja igen, az angol és a német (a két kéttannyelv) nagyon intenzív, többet tanulsz itt meg rövidebb idő alatt. vannak más sulik bp-en, amik jók a maguk területén, de kéttanban a Karinthy az egyik legjobb.
2009. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Énis gondolkozom hogy oda megyek..

de úgy hallottam hogy eléggé nehéz bekerülni..

Tényleg?

2009. szept. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

utolsó:

ha megvan hozzá a magadhoz való eszed :)

nem kell 5ös átlag, de a tantárgyi tudás szükséges

2011. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam,hogy az oktatás jó. Viszont ha nem hordassz márkás cuccokat,akkor kiközösítenek...
2011. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2009-08-24 10:04 te melyik osztályba jársz? Én idén végzek... :D
2011. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hmmm, tíz évvel ezelőtt is jó volt? Én az új generációként vagyok jelen az iskolában!
2021. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért, most jó iskola? :D
2021. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!