Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki lehet e csapni a tanulót...

Ki lehet e csapni a tanulót verekedésért egyetemen/főiskolán?

Figyelt kérdés
Mert az egyértelmű hogy általános és középiskolában verekedését fegyelmi tárgyalás, tanári-igazgatói intés, megrovás, akár kicsapás is járhat. És egyetemen? Az teljesen más közeg. Ha mondjuk két ember a suli folyosóján elkezdi püfölni egymást, és tanár vagy dékán vagy tanszékvezető meglátja, milyen retorziók vannak a kezükben? Mit tehetnek?
2009. jún. 3. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne más?

A főiskola a munkahelyed (ahogy az ált.iskolásnak és a középiskolásnak is), úgy kell viselkedni mint egy épeszű ember... Szerintem a verekedés nem erre vall.


Melóból is kitesznek verekedésért, és ez így normális. Nincs az a probléma, amit normálisan ne lehetne megoldani!

2009. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

fegyelmi ugyanúgy...

De azért aki bekerül egyetemre, az valszeg nem fog valakit a folyosón megverni

2009. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fegyelmi eljárást indítanak ellened, mehetsz tárgyalásra a dékánhoz, és még kicsapás is lehet a következménye a dolognak, ha nem tudod bizonyítani az igazad. Miért lenne más egyébként az egyetem, mint a középsuli? Az civilizált és kulturált viselkedésnek vannak szabályai, ezek érvényesen mindenhol. A házirendeket nem azért fogalmazzák meg, hogy fenyítsék a diákokat, hanem hogy ráneveljék őket a társadalom által elfogadott viselkedésre.
2009. jún. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ellenem miért indítanának?? Nem csináltam semmit és nem is tervezek... kultúrált ember vagyok különben nem lennék most főiskolás...


Csak méláztam azon hogy mi van akkor ha mégis sikerül valami bunkónak felvételt nyernie és csinálná a fesztivált, mi lenne a következménye.


Szóval ne fordítsátok vissza rám a kérdést :D

2009. jún. 4. 08:49
 5/6 anonim válasza:
Attól még, hogy valaki főiskolás, simán lehet bunkó.
2009. jún. 6. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, ahova én járok, már 2 éve, mindenki nagyon normális, senki nem putris, senki nem tenyérbemászó, mindenki normálisan néz ki, és normálisan beszél, nincsenek rohangálások a folyosókon, senki nem hangoskodik hacsak nem nevet az illető, mindenki segítőkész és kedves.


DE-MFK én így szeretlek téged!! :D

2009. jún. 6. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!