Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyolcadik osztályban buktatnak?

Nyolcadik osztályban buktatnak?

Figyelt kérdés
Érint mert matekból gyenge vagyok....De a többi az 4-3-as....
2009. jún. 3. 19:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint általános iskola 8.-dik osztályában...:)
2009. jún. 3. 19:51
 2/8 anonim ***** válasza:

Simán.

A mi osztályunkban (most ballagok) is van olyan, akit tavaly buktattak, pont matekból.

Sok 8.-kos nem tanul már ilyenkor, ezért példát akartak statuálni.

2009. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyolcadik osztály ide vagy oda, szemrebbenés nélkül megbuktatnak.
2009. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a magatartásodtól is függ. Ha minden iskolai balhéban, verekedésben benne vagy, átrugdosnak, csak hogy ne náluk rontsd a levegőt. Ha ilyesmivel nincs probléma szerintem simán buktatnak.
2009. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mint a szél... Bár általában szeretik kirúgdosni az embereket, ha nagyon reménytelen a helyzet, sajnos meg fognak buktatni. Neked is jobb lenne, ha nem nulla tudással mennék középiskolába, mert az a tapasztalat, hogy ott nem fognak azzal törődni, hogy felzárkóztassanak. Egyedül pedig sokkal nehezebb lesz megtanulni az anyagot... Az általános iskolai matekanyag az, amire szükséged lesz az életben, iszen az alapvető számolásokat és mérési-geometriai feladatokat veszitek, melyek nélkül igen neéz boldogulni a felnőtt életben.
2009. jún. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az előttem szólónak teljes mértékben igaza van.
2009. jún. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már nem fenyeget....Ma kaptam 2 ötöst(Y):D:D
2009. jún. 4. 16:14
 8/8 anonim ***** válasza:
hogy buktatnak-e?mint a rohatt élet.verd a fejedbe a matekot,ne most cseszd el az életed
2009. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!