Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Azoknak, akik a felvételi...

Azoknak, akik a felvételi jelentkezésnél átutalással fizettek, kizöldült már a 'Fizetés' fül?

Figyelt kérdés

2012. márc. 25. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
nálam még nem.
2012. márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még nekem sem:(
2012. márc. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam sem, és pont erre a kérdésre kerestem választ:).

De reménykedem abban, ami oda van írva, mégpedig, hogyha baj van, mindenképp felveszik a kapcsolatot

2012. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Most bocs hogy ide,de kapcsolódik,és nem akarok új kérdést nyitni.

Szóval az van,hogy én úgye szépen leírtam anyámnak,a bankba mit hova kell küldeni.El is küldette a pénzt,csak hogy az idióta bankoscsaj a közlemény rovatba odaírta a nevem is,mert szerinte az úgy a jó,holott az e-felvinél le van írva,hogy oda csak a felvételi azonosító legyen leírva.Tiszta ideg is voltam,felhívtam Oktatási Hivatal ügyfélszolgáltatóját,ahol meg azt mondta a hölgy ,hogy ez nem gond.

Magyarán üti az e-felvi és az ügyfélszolgálat válasza egymást.

Most akkor érvényes lesz a fizetésem,vagy nem???:S

(persze nekem se zöld még a fizetés fül)

2012. márc. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ide írok, de ti is ebben a témában mozogtok.


Az lenne a kérdésem, hogy elfelejtettem befizetni a felvételi eljárási díjat múlt hét keddig és most múlt hét csütörtökön kaptam e-mailt, hogy kizártak a jelentkezésből. Annyit kell tudni, hogy e-felvételiztem és februári jelentkezésem óta se levelet, se e-mailt nem kaptam, csak most jött egy e-mail hogy kizártak. Én ezt jogtalannak érzem és szeretnék fellebbezni? mi a véleményetek, szerintetek? Van aki hasonlóan járt mint én?


Komoly válaszok, köszi!

2012. ápr. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!