Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen ajándékot kérhetek...

Milyen ajándékot kérhetek ballagásomra?

Figyelt kérdés
Nem vagyok anyagias, de mindenki ezt kérdezi tőlem, hogy mit szeretnék, de nem igazán tudom mire lenne szükségem. Főképpen a barátomnak kellene már mondanom, hogy mit szeretnéék. SEGÍTSETEEEK!!

2012. ápr. 15. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Családtól pénz, ékszer, ha szereted. Barátodnak pedig mondd, hogy valami kis apróság, plüss, vagy tőle ékszer, akármi. Ha nem tudod, mire lenne szükséged, akkor nyilván nincs is olyan dolog, amit annyira nagyon nélkülöznél.
2012. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

most mi döntsük el h. mit szeretnél ajándékba?:)

nyilván ha barátok kérdezik akkor nem illik mondani semmilyenm ajándékot szerintem,max annyit hogy majd meghívtok egy italra persze csak ha néha blikor szoktál inni.

barátodtól nem muszáj kézzel fogható tárgyat kérned:))

vagy mond neki hogy hívjon moziba ,teaházba stb

2012. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tippeket kértem és nem azt hogy ti mondjátok meg nekem! :D Ember! Olvasss!!
2012. ápr. 15. 15:19
 4/5 anonim válasza:
parfüm.. karóra.. plazmatv
2012. ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ember te meg ne legyél már ennyire béna! honann tudjuk hoyg mit szeretnél? milyen a stílusod? egyébként az miylne már hogy te mondod meg az ajéndékot, nem is meglepetés,mindegy fura ,én nem kértem de kaptam egy ezüst karkötőt és ennyi ,meglepetés volt örültem nem számítottam rá.közeli rokonoktól pénzt kaptam

de ha annyira akarzs tippet akkor kérj hajszárítót mert nekem most az kéne.

2012. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!