Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok segíteni? Álmos...

Tudnátok segíteni? Álmos Vezér Gimnázium

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy az Álmos Vezér Gimnáziumban, 47. vagyok az ideiglenes felvételi jegyzéken angol nyelvin, és hogy mennyi esélyem van arra hogy felvesznek? nagyon fontos lenne, és nagyon izgulok is miatta:// Köszi, a válaszokat:)

2012. ápr. 19. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Már fent van a honlapon, szerintem felvettek.
2012. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igen a honlapon én is percenként nézegettem :) de az sajnos még csak az ideiglenes, és nem a végleges..:SS nagyon izgulok miatta :/
2012. ápr. 20. 21:11
 3/12 anonim válasza:
Én a spanyolon 17. vagyok!!:) Szerintem van esélyed,mert egy másik suliba ami kb: ugyanolyan erős mint az Álmos abba felvettek egy lányt aki a 150-dik volt és 32 embert vettek fel!! Szóval szerintem sok esélyed van és valószinüleg osztálytársak leszünk!!:)) Hanyadiknak jelölted??
2012. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most jelenleg az első helyen áll nekem:)) amúgy én angol nyelvire jelentkeztem.:) köszönöm a válaszod:)
2012. ápr. 20. 22:35
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudod, egész pontosan hogy az Álmosban hány gyereket vesznek fel?:))
2012. ápr. 20. 22:35
 6/12 anonim válasza:
Az angolra:18, a spanyolra:17,az általánosra:32-35!! És az angol meg a spanyol egy osztály lesz, ezért írtam h valószinüleg osztálytársak leszünk!!
2012. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:) az jó lenne:) nem tudod pontosan, hogy mikor rakják ki a végleges felvételi jegyzéket?
2012. ápr. 21. 00:55
 8/12 anonim válasza:
:)Nem tudom,lehet h nem fogják felrakni csak levelet fognak küldeni!
2012. ápr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ohh, köszönöm:) annyira várom már, csak most hogy így mondtad, hogy ilyen kevés gyereket vesznek fel, még jobban elkezdtem parázni:SS
2012. ápr. 21. 11:17
 10/12 anonim válasza:
Nm!:)A hátréb jelölt suliaidba vannak már végleges listák kirakva?? Mert ha igen, akkor nézd meg h az aki az ideglenesen mögötted volt az bekerült-e? És ha te nem vagy azokon az iskolákon bent akkor az Álmosba vettek fel!!:)) Vagy az iskolát is fel lehet hívni és lehet h megmondják neked h bent vagy!!(Ha akarod akkor prívátban küld el a neved, én is elküldöm a nevem és akkor facebookon be tudjuk egymást jelölni és ott könnyebben tudunk beszélni!)
2012. ápr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!