Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Madách Imre vagy a Szent...

A Madách Imre vagy a Szent László Gimnázium a jobb hírű iskola, és melyik az erősebb valójában?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 22:21
 1/3 anonim válasza:
Ha a váci Madáchra és a szobi Szent Lászlóra gondolsz, akkor azt tudom válaszolni, hogy a SZLG egyházi gimi míg a Madách nem. Hírnévben és erősségben is a Madáchra szavazok,sok jó és fiatal tanár tanít, s a nyelvek oktatása is minőségi.Nagy hangsúlyt fektetnek a faktokkal a biológia és töri tanítására. Szóval ha nem szeretsz tanulni, akkor ne a Madáchba akarj menni:):D Én madáchos vagyok, most fogom befejezi és egyáltalán nem bánom, h NYEK-n 5 évet jártam ide:)
2012. ápr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Budapest.:)
2012. ápr. 28. 20:18
 3/3 klopusz ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy már későn válaszolok, de mindegy.


A Szent László "jobb" hírű és erősebb - legalább is annak tartják. Szerintem idén a felvételi követelményei sem voltak embernek valók :-(

Amiket hallottam róla, inkább nem is jelentkezett a lányom oda.


Ellenben szeptembertől megy a Madách-ba! Arról csak jókat tudok mondani, jár oda egy unokatesó, ő sztorizik róla rengeteget. Nagyon jól érzi magát, pörög az élet, jó a hangulat.

2012. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!