Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a székesfehérvári...

Milyen a székesfehérvári Kodolányi János Középiskola?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy milyen a légkör, a tanárok, stb. Felvettek és már nagyon izgulok. :)

2012. máj. 3. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki oda jár. Azt mondja, hogy szeret ott, de nagyon kemény a matek...
2012. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Thökk válasza:

Tudom, a kérdés írójának már mindegy, de másoknak talán még segíthetek.

A Kodolányi János Egyetem nem egyetem, hanem papírgyár. Ha valaki szeretne TANULNI is valamit, nem jár erre a helyre. Mentálhigiéné szakirányú továbbképzést kezdtem el náluk, semmi értelme, egy hónapon belül kiiratkoztam. Ha tanítanak is valamit, szájbarágósan, nők lapja weboldalak szintjén teszik, semmi újat nem hallottam, sem a tanároktól, sem a szakirodalom területén. Ha tanítanak egyáltalán, mert volt olyan online konzultáció, amely keretében a tanár még a saját tematikáját és szakirodalom listáját sem ismerte, úgy kellett számára belinkelni. A birtokomban van ez a hangfelvétel, de a rektorhelyettes megfenyegetett, ha közzé teszem, kártérítésért fognak perelni. Ha jót akartok magatoknak, nem választjátok ezt az iskolának sem nevezhető intézményt. Persze, ha egy semmire sem jó papír kell, akkor hajrá, garantáltan könnyen megszerzitek! De előbb-utóbb kiderül, mi folyik ezen a helyen képzés helyett, és akkor majd a papírt is csak egy dologra használhatjátok.

2018. dec. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A középiskola volt a kérdés.
2021. okt. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De beszéltem velük, azt sem ajánlom senkinek.
2021. okt. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!