Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Puskás Tivadar Távközlési Technikumról esetleg valaki jár abba az iskolába?

Figyelt kérdés
Oda vettek fel, ezt az iskolát jelöltem meg elsőnek és megszeretném tudni hogy milyen iskola, mert sokan írták, mondták hogy nagyon kemény és eszméletlen sokat kell tanulni ez mennyire igaz?

2012. máj. 7. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
tanulós iskola, de nagyon jó az egyszer biztos, szerintem az ország legjobb iskolája. bánom már nagyon hogy nem oda mentem
2012. máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, írhatnak mások is! :)
2012. máj. 26. 22:46
 3/5 anonim válasza:
Én most oda járok és nagyon jó suli, és tényleg sokat kell tanulni mert itt komolyan veszik az elektrotechnikát a fizikát és a matekot de ha rendesen tanulsz akkor igazából nincs gond vele és a tanárok is jófejek legalábbis ha nem idegesítitek fel őket, és csomó versenyzési lehetőség van,szerintem nem fogod megbánni hogy idejössz.
2012. jún. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én azt szeretném megtudni hogy gimi után is ellehet menni oda?
2012. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
8:43 majd összefuthatunk a suliban! :"DD
2012. jún. 7. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!