Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha most tavasszal előrehozotta...

Ha most tavasszal előrehozottan érettségizek emelt szinten angol nyelvből, és most 11. es vagyok, akkor letudom tenni jövőre a középszintű angol érettségit, vagy van valami ami kizárja ezt a kettőt? Utólag jöttem rá hogy a középpel jobban járok.

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Persze, leteheted jövőre. De ha ez jól sikerül, akkor hülyeség lenne:)
2012. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

igen leteheted.

csak ugyanazt a szintet nem lehet isméltelni amíg tanulói jogviszonyban vagy a suliddal.

2012. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mind a két válasz rossz, hasraütésen alapul. Szintemelő érettségi van, szintcsökkentő nincs. Aki emelt szinten leérettségizett valamiből legalább kettesre, az már csak az érettségi után tehet újabb vizsgát akármilyen szinten. Egy esetben tehetsz középszintűt jövőre, ha most megbuksz az emelten, mert akkor módosíthatod a szintet az ismételt jelentkezéskor. De ezt azért nem csinálnám.
2012. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nincs valami olyan, hogy csak egy tanéven belül nem csinálhatom ezt? az utolsó válaszadótól kérdezném hogy ez 100%?
2012. máj. 8. 19:15
 5/8 A kérdező kommentje:
igazából lehet, hogy a bukást fogom választani, mert pontszámilag sokkal jobban kijönnék egy közép angol érettségivel...
2012. máj. 8. 19:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen 100%, de keresd meg és olvasd el a 100/1997-es kormányrendeletet, az nem hazudik...
2012. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. máj. 8. 19:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is 11-ben csináltam a közép szintet ami 98% lett, majd 12-ben az emeltet ami 85%. Ezt fordítva nem tehettem volna meg.
2012. máj. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!