Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek (tapasztalat...

Mi a véleményetek (tapasztalat) a veszprémi Padányi általános iskoláról? Milyenek a tanárok, az oktatás? Milyen a színvonal? Stb. Jelenleg mint általános iskola érdekel, de esetleg maradhatna itt a gyerekem középiskolában is.

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. én ott érettségiztem.
2012. máj. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

általános sulis tanárok között elég sok a vadállat én 4.esként menkültem át a szilágyiba.

a nővérem odajárt 2 évig gimibe de az se jobb. megnyomorítják a gyerek lelkét semmi olyant nem engednek bevinni 'ami a sátántól való'

(szóval se körömlakk se egy lehelet smink se semmi pl halálfejes felső meg ilyenek.én még olyat is hallottam h már a telefonokat se akarják bengedni)


mi mind a ketten rémes véleménnyel vagyunk róla.

a szilágyit ajánlom viszont ,aranyosak a tanárok és a vallás se olyan minden a sátántól való szinten megy. Ok van mise meg lelkinap de max rád szólnak ha épp egy halálfejes fülbevalód van.



19/L

2012. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elég érzékeny lelkű a kislányom, ezek szerint jó, hogy nem ide írattuk be.
2012. jún. 19. 11:43
 4/10 anonim válasza:
Idén néztem utána a suliknak hova irassam a gyerekemet. Padányiba sok ismerős gyereke jár, de olyan véleményeket mondtak, ami miatt mégse irattuk oda fiunkat. Most a Szilágyiba jár, és imádja. Tanárok nagyon közvetlenek, segitő készek, jó véleménnyel vagyunk az iskoláról.
2012. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én a Padányiba jártam gimibe, tavaly érettségiztem. Nagyon jók a tanárok. Persze van 1-2 szigorúbb, de hol nem? Akit meg zavar, hogy nem jöhet két kiló sminkkel a fején, az ne iratkozzon katolikus iskolába! Egyáltalán nincs kibírhatatlan szigor. Az unokaöcsém is odajár most és neki is tetszik.
2012. jún. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
5%

Olvasom itt Gyakori kérdéseken a Padányi sulival kapcsolatos kérdéseket/válaszokat és mindenki azt állítja a Padányiról, hogy szar meg minden. Nos, ezek nagyon nem igazak. A Padányi igenis jó suli.

Nem vadállatok a tanárok.

Felháborító, hogy olyanok mondanak véleményt akik 100% hogy azt se tudják milyen a suli.

A nem tudom hányadik válaszoló írta, hogy körömlakkal nem szabad be menni, halálfejes cuccokat hordani és lehelletnyi sminket se lehet használni.

Körömlakkot lehet,sőt, élő példa rá az osztálytársam aki xy cm-s műkörmökkel jár, és nem szólnak érte a tanárok.

Halálfejes cuccokat lehet hordani, nagyon sokan hordanak ilyet.

Sminket is engedik, csak a nagyon feltűnő sminket nem.

Most így 2016-ban jobb lett a suli.

E-naplót hoztak létre és még sorolhatnám.

Az alsósoknak van egy kis "játszótér" is.

Kiépítettek egy műfüves pályát.

2016. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
72%
Oda jártam 4 évet. ...szerintem senki ne válassza. A szeretetről papolnak, de azt sem tudják mi az...ahogy előttem írta valaki: megnyomoritják a gyerekek lelkét. Az oktatás színvonala pedig nem nagy szám.
2019. febr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
K. Judit néni nagyon gonosz. Legrosszabb és leggonosszabb tanár!!!
2020. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Volt olyan gyerek, akit szó szerint a halálba terrorizáltak....oké, hogy 10 éve volt, de az a felfogás, ami ott van, gondolom azóta sem sokat változott. Sajnos nem nagyon mentek utána akkor az ügynek, pedig lett volna miért meghúzkodni a tanárokat és az akkori megbízott igazgatónőt is.
2021. jún. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szánalmas iskola.
2021. aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!