Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti melyik egyetemet választaná...

Ti melyik egyetemet választanátok? Melyiknek a legjobb a jogi kara?

Figyelt kérdés
Megjelöltem az ELTE-t, a pécsi, debreceni és szegedi egyetemet, mindenhol a jogot. De nem tudom melyiken a legjobb az oktatás, oktatók, hol a legmagasabb a színvonal. Ha van véleményed, tapasztalatod bármelyikkel kapcsolatban, kérlek oszd meg itt velem! :) Köszönet!!
2012. jún. 7. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Úgy is mindenki azt fogja írni, ahova ő jár, ha meg nem jár sehova, akkor az ELTE-t, mert az "hú de menő iskola". Szóval SZTE, mert ott legalább a város is egyetemistáknak van kitalálva és a legjobb egyetem
2012. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
ELTE, a többi egy nagy rakás szar.
2012. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megmondtam:D
2012. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

igen megmondtad :D


én nem hiszek abban, hogy egy egyetem a csúcsszuper, a többi meg kalapkaki, de állítólag ott igazán jó a jogi kar, ahol eredetileg is volt, mielőtt minden harmadik egyetemnek csináltak volna egyet.


a szegediről nem hallottam sokat, de az biztos, hogy Szeged ma Magyarország legdiákcentrikusabb városa, tényleg az egyetemistáknak van kitalálva, semmivel nem rosszabb Budapestnél.

2012. jún. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a PTE.

Pécs az egyik leggyönyörűbb magyar város. Én, ha majd eljutok odáig (még egy év), biztosan a pécsi egyetemet jelölöm meg. Nem számít a távolság.:)

2012. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem írtad bele a kérdésbe de én válaszolok rá : Pázmány
2012. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!