Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen középfokú angol érettsé...

Milyen középfokú angol érettségi tételek vannak idén? Kormányhivatalon keresztüly való jelentkezésnél esetleg?

Figyelt kérdés

Légyszi mondjatok mindenféle témát.


És van olyan aki a Kormányhivatalon keresztül jelentkezett érettségzni? Annak megvannak a tételek?



2012. jún. 14. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
en nem Kormanyhivatalon at jelentkeztem, de nemreg az eduline.hu oldalan megjelent egy cikk vmi "kidolgozott kozepszintu szobeli erettsegik 7 tantargybol" cimmel... na, azok kozt van angol is es csak ajanlani tudom oket, szerintem minden temat erintenek valamennyi es ha mar van egy alap angol tudasod, eleg atolvasgatni oket es nehany kotoszoval, angolos kifejezessel kitoltve nem lesz megerolteto :)
2012. jún. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!