Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Corvinus gazdaságinformatiká...

A Corvinus gazdaságinformatikán milyen nyelven programoznak és mi a tantárgy neve?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nővérem C#-t tanul/tanult. Tárgy neveket pontosan nem tudok, több is van. Azt tudom, hogy elég random néhány tárgy elnevezése, de hogy pontosan melyikek is voltak a programozások azt már nem.
2012. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen akkor rendesen tanítanak programozást? Attól tartok, hogy mivel közgáz suli, így nem nagyon programoztatnak!
2012. jún. 23. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát olyan szinten nem tanítanak, mint egy BME-VIK vagy ELTE-IK, de azért van programozás, viszont ha jól emlékszem, akkor ezek egyrésze "csak" választható tantárgy. Nővéremet is inkább a programozás érdekli, így hát ő igyekezett az ilyeneket felvenni. Elméletet nem nagyon vesznek és inkább form-okat tanulnak, mint console-t. És most jut eszembe, hogy előszőr Visual Basic-t tanultak: excel-re makrókat írni és hasonlók. Az informatika rész inkább adatbázisokban merülnek ki (tulajdonképpen az SQL is egy programozási nyelv, azt is tanult). Legalábbis én így szürtem le az alapján, amit nővéremtől hallottam.
2012. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jún. 25. 02:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!