Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BCE alkalmazott közgazdaságtan...

BCE alkalmazott közgazdaságtan/gazdaságelemzés ponthatár 2012?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi lesz a ponthatár? Piszkosul magas lehet... és nagyon izgulok.
2012. júl. 11. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyi pontod van?
2012. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem kell izgulni.. már megvan,h kiket vesznek fel ;D
2012. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
458 pont
2012. júl. 11. 22:37
 4/6 anonim válasza:
Nekem AK az első, de 3.-nak megjelöltem a fizetőst is, reménykedjünk :)
2012. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen én is megjelöltem fizetősöket is :) Mindegy hova, csak vegyenek fel... ilyen korlátolt létszám mellett már mindegy, fizetek-e érte vagy sem. Mennyi pontod lett? Jelentkeztél máshová is?
2012. júl. 12. 15:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is AK az első, 450 pontom van, és inkább úgy vagyok vele, hogy nem élem bele magam, nem keseredek el, ha nem sikerül, ha mégis, az maga lesz a csoda! :) Egyébként fogalmam sincs, mire számítsak, valakitől csökkenést, valakitől emelkedést hallani. Nemsokára kiderül :)
2012. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!