Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Adyligeti Rendészeti Szakközép...

Adyligeti Rendészeti Szakközépiskola, van korhatár, hogy hány éves korig lehet csak jelentkezni rá?

Figyelt kérdés

11-es vagyok, s úgy tervezem ha befejezem a 12-őt beiratkoznék újból középsuliba. Akkoriban még nem tudtam mit szeretnék csinálni, most viszont elhatározott vagyok, hogy bűnügyi nyomozó lehessek.

Mit javasoltok? Mit tegyek? Lehet 20 ;vesen beiratkozni egy ijen suliba? Persze mehetnék egyetemre suli után, de ahhoz, hogy jó nyomozó lehessek azt ajánlották közép sulit is effajta jellegüt érdemes elvégezni.


2012. júl. 13. 14:15
 1/2 A kérdező kommentje:
* ilyen
2012. júl. 13. 14:23
 2/2 anonim válasza:

Itt van az iskola felvételi tájékoztatója.


[link]


Amúgy van Rendőrtiszti Főiskola is,érettségi után oda is mehetsz. Itt a honlapjuk linkje:


[link]

2012. júl. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!