Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeptembertől kezdődik a...

Szeptembertől kezdődik a tanítás az egyetemen is? És hogy van ez az első évesekkel? Mikortól várhatók az első rendes órák?

Figyelt kérdés
gyorsan rendeződnek a dolgok?

2012. júl. 22. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Augusztus utsó néhány napja-szeptember első néhány napja a regisztrációs hét, ekkor veszitek fel a tárgyaitokat, vagyis összeállítjátok az órarendeteket. Rákövetkező hét hétfőn már kezdődik is a tanítás, és rögtön belecsapnak a lecsóba má az első órán. Ez már nem általános suli-gimi. :)
2012. júl. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Az az átkozott regisztrációs hét, meg tárgyfelvétel :). Azzal kezdőik minden. A kezdést az egyetemen csak és kizárólag emiatt utáltam.
2012. júl. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Regisztrációs héten megcsinálod az órarended, és már látni is fogod a neptunba a beosztásodat arra a félévre.
2012. júl. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Minek kezdenek el egyesek Neptunról meg egyéb baromságokról beszélni? Csak azt hiszitek, hogy a ti iskoláitok létezik? Meg se fordul a fejetekben, h nem oda jelentkezett és köze se a Neptunhoz?
2012. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

az egyetem honlapján biztos találsz valamit arra vonatkozóan, hogy mikor kezdődik az oktatás.

Veszprémben például szept. 3 reg.hét, szept. 10-én kezdődik az oktatás.

2012. júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11%
Jajj most a kis dedóskirály lepontoz, Istenem, és iylen barmok léteznek:D
2012. júl. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!