Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik az első három legjobb...

Melyik az első három legjobb műszaki egyetem Magyarországon?

Figyelt kérdés
Sorrendbe légyszi.

2012. júl. 22. 14:55
1 2
 1/14 reptoid ***** válasza:
61%
Én bme-ként annyit mondok, hogy sokra tartom a győri széchenyi egyetem műszaki karát. Ügyesek az ottani srácok!
2012. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
BME, Óbudai Egyetem, és a (győri) Széchenyi Egyetem. A sorrendet ki-ki variálhatja.
2012. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Óbudai Egyetem? :DDDDDD viccnek is rossz
2012. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Óbudai, BME, Győri.
2012. júl. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem BME, Szeged, Debrecen, Pécs, Győr, stb.


Nagyjából ahol az egyetemi karok léteznek, ott feltételezhető egyetemi szintű oktatás már a főiskolai szakokon is (ui. ált. ugyanazok a tanárok tanítanak).... a többi a fasor....

2012. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

általánosan elmondható h a bme az első, a további helyezések nagyban függenek attól h melyik szakról van szó.


és ez a nem a bme hype, meg nem azért mert bme-nek neve van, hanem ez így van, el kell fogadni

2012. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azért Miskolc is ott van valahol a listán, ott és Sopronban már akkor egyetemi szintű műszaki oktatás volt az Országban, amikor még csak a BME létezett, a többi műszaki egyetem meg még ötlet se volt. Illetve Veszprémet se felejtsük ki, ott is jó műszaki oktatás van.
2012. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
BME-VIK, ELTE-IK ha informatika..
2015. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Sikerült egyetemek helyett karokat felsorolnod.
2015. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolsó szövegértés egyes, azért írtam karokat is hozzá, mert ezeket ismerem...így a kérdező tud dönteni.


Ostoba.

2015. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!