Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha valaki színész akar lenni,...

Ha valaki színész akar lenni, akkor hány évesen kell elkezdeni drámaszakkörre járnia?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre nincs szabály. Úgy is lehetsz színész, hogy sose jártál drámaszakkörbe, de az is lehet, hogy 10 éve jársz drámaszakkörbe, még sem leszel színész. A tehetségen és a kitartáson múlik, no meg a szerencsén részben (mint minden más).
2009. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Minél hamarabb, annál jobb.
2009. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs szabály, viszont a legjobban teszed, hogyha olyan iskolába iratkozol, ahol ezt komolyabban oktatják, pl. ilyen Budapesten a Vörösmarty Mihály Gimnázium, ahol van dráma tagozat is. Persze még ez sem garancia, hogy felsőoktatásban továbbtanulhatsz ebben az irányban, de legalább jó esély van rá.

Amúgy az első válaszadónak igaza van abban, hogy semmi nem garancia. Képzés nélkül is lehet valakiből színész, de akkor vagy nagyon jó kapcsolatok kellenek, vagy az, hogy a vérében legyen a színészet, ÉS emellett baromi szerencsés legyen, tehát jó időben jó helyen legyen.

De az iskolák lehetőséget biztosítanak. Menj drámatagozatra, az segíthet a legtöbbet.

2009. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
minél hamarabb, de sohasem késő! :)
2009. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én is az akarok lenni, én pl. most kezdem, 13 évesen, egy amerikából jött tanárnál, angol színjátszó szakkörön.

Bármit is választasz, színészet vagy mittomén, orvos, mindenképpen a kitartáson, és a szorgalmadon múlik:)

2011. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
24%

A drámaszakkör nagy marhaság, nem tanulsz semmit! Menj színjátszó szakkörre!

Én is azt teszem!

2011. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!