Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kereskedelem és marketing. El...

Kereskedelem és marketing. El lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés

Megéri ezt a szakot elvégezni? Hova lehet elhelyezkedni? Szükség van ilyen végzettséggel rendelkező emberekre?

Illetve láttam egy másik szakot, gazdálkodási és menedzsment miben különböznek?


2009. júl. 15. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
37%

nem, nincs.

semmiben.

2009. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mostanság a ker-markerting erősen a büfészakok irányába tolódik. A közgazdász szakok közül ennek van állítólag a legkevesebb értéke. Az a helyzet, h ha csak egy közgazdász diplomát akarsz, akkor arra tökéletes. marketinggel elhelyezkedni nagyon nehéz manapság, ki kell tűnni, kreatívnak lenni. Annak jó sztem aki pl a kereskedelemben dolgozik jelenleg vagy vállalkozása van és kell a diploma. De ha én erre a szakra járnék biztos megcsinálnék mellette egy másik közgáz szakot is pl. pénzügy-számvitel vagy az általad említett gazdálkodás-menedzsment. Így már azért ütős! A gazdálkodás-menedzsment többet ér! komolyabb szak meg a szakirányok is sokkal értelmesebbek.
2009. júl. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!