Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem fogadták el a...

Miért nem fogadták el a felvételinél? SE-ETK ápolás és betegellátás-ápoló szakirány-ra "Az érettségi pont számításához szükséges két érettségi vizsgatárgyból érettségi eredményét nem igazolta megfelelően"=0 pont

Figyelt kérdés
5 tantárgyból érettségiztem,magyar nyelv és irodalom,német nyelv,történelem,matematika,pszichológia.A fénymásolatot is csatoltam a felvételimhez.mégsem fogadják el,miért
2012. júl. 24. 11:03
 1/7 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

kettőt kell választani: biológia v. fizika v. informatika v. kémia v. magyar v. szakmai előkészítő tárgy(3)

3) Szakmai előkészítő tárgy: egészségügyi alapismeretek, közgazdasági alapismeretek.


Jól látom, hogy neked ezek közül csak 1 van? Nem nézted meg, miből kell érettségizni?

2012. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Tényleg van ilyen kókler?
2012. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A választhatódnak nem a pszichológiának kellett volna lennie, hanem valamelyik a felsorolásból amit az első válaszoló bemásolt.

2 tantárggyal lehet felvételizni, neked a felsoroltak közül csak a magyar van meg.

Ezért buktad.

2012. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
10 évvel ezelőtt érettségiztem,nem tudtam,hogy egyszer még főiskolára jelentkezem vagyis kell jelentkeznem
2012. júl. 24. 13:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha oda szeretnél bekerülni akkor érettségizned kell pl bioszból.
2012. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. júl. 25. 10:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen suliban érettségiztél?
2018. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!