Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi Tudomány Egyetem TTIK...

Szegedi Tudomány Egyetem TTIK Bolyai Intézethez (matekos leszek) melyik kolesz van legközelebb? Milyen a Móra Ferenc az Eötvös Lóránd és a Herman Ottó kolesz?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy mi van a közelükben mennyire lehet tanulni ott és hogy milyen felszereltségűek a szobák?

2012. júl. 25. 18:54
 1/3 anonim válasza:

Szia kedves kérdező!


Én az Eötvös Lóránd kollégiumot javaslom,mert nagyom közel van az iskoládhoz, van villamos, és buszközlekedés is. És még gyalog is megközelíthető, mind a két hely. Ott van a Szentháromság utca is ott van egy jó kis nyelvi könyvesbolt is. Az iskolád mellet van a Dóm tér, oda majd ki tudsz ülni a csoporttársaiddal is, és ha megéhezel akkor ott van a Nagyáruház is.


Itt honlapja a kolinak is, [link] jó böngészést kívánok neked.


Ha esetleg van valami kérdésed,nyugodtan tedd fel, közlekedés, buli... stb.


Szia

2012. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne haragudj,de elfelejtettem neked gratulálni! Gratula, sok sikert kitartást, és a Zh-id zökkenőmentesen sikerüljenek!! :D
2012. júl. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Érdekelne még hogy milyen a szobák minősége? És hogy hogy vannak felszerelve, hány ágyasak...? ilyesmik
2012. júl. 29. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!