Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magántanár vagy érettségi...

Magántanár vagy érettségi előkészítő?

Figyelt kérdés

Emelt bioszra és kémiára készülök, most szinte 0 a tudásom.

Melyiket ajánlanátok és mért? Ha előkészítőt, akkor melyiket? :D



2012. júl. 30. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem járj magántanárhoz is és faktra is :) úgy a biztosabb!
2012. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ennyit nem igen tudnék fizetni :D
2012. júl. 30. 23:02
 3/9 A kérdező kommentje:

szerintem elég egyértelmű...

egy tárgyból a tanfolyamok kb 70000 ft körül mozognak,az helyből 140000 a két tárgyra, nincs még arra is pénzem,hogy emellett még egy magántanárt is fizessek...

Elsőnek köszi a választ,és várom a további hasznos hozzászólásokat! :)

2012. júl. 30. 23:41
 4/9 anonim ***** válasza:
de a fakultáció ingyen van, azt ki kell használni!!! :)
2012. júl. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló arra gondolt, hogy a gimikben van lehetőség fakultációt választani, általában 2 az ajánlott. Ez ingyen van neked vagyis az iskola állja! Ezt mindenképp használd ki! Az előkészítők közül azt ajánlanám amelyik egyetemre mész! Igy megismerhetsz ottani tanárokat, leendő gólyákat stb. De ha te jobban tudsz ugy tanulni, ha valaki csak veled foglalkozim és rákényszerít hogy odafigyelj (nekem ez ment csak mert lusta voltam) akkor a magántanárt választom, ez kicsit drágább lesz. De ha nem vagy lusta akkor elég lesz az előkészítő plusz a fakultáció!
2012. júl. 31. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
már nem vagyok gimis,így nem tudok faktra járni..
2012. júl. 31. 08:59
 7/9 anonim ***** válasza:
ha tényleg 0 a tudásod, akkor az érettségi előkészítőt hanyagold. ott nem nulláról indulnak, valami alapot elvárnak. menj magántanároz!
2012. júl. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A cél elérése érdekében magántanárra van szükséged. Ő ugyanis egyénileg foglalkozik veled és pont a te kihívásaidra tud segítséget adni. Az, hogy anyagilag hogy oldod meg, már más tészta, de ő az idejét tudását rádszánja, normális, hogy ezért fizetned kell.
2012. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én inkább a magántanárt ajánlanám először, mert ő hozzád alkalmazkodik.

A kémia tekintetében Villányi Attila : Ötösöm lesz kémiából való köteteit javaslom, mert azok otthoni tanulásra is alkalmasak, de majd a külön tanár, biztos fogja mondani, hogy milyen könyveket szerezz be (ha tudsz).

2012. aug. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!