Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tanár semmit sem tanított?...

A tanár semmit sem tanított? Szívni fogom gimiben?

Figyelt kérdés

Az általános suliban a kémia, és a fizika tanár egy nagy semmi volt. nem tudott rendet tartani, ezért az osztályban a fiúk miatti rendetlenkedéstől soha nem hallottam semmit, és a tanár csak általában motyogott a tábla előtt.

Így a fizika és kémia tudásom 0...

egy nagyon erős gimibe megyek. nagyon nagy szívás lesz ez ott? ment oda más oszitársam is.



2012. szept. 1. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nyugi, mindent előlről kezdenek, bár kevesebb idő marad majd egy-egy tananyagra, szóval majd otthon is kell tanulgatnod, de nem sok hátránnyal indulsz.
2012. szept. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni,de a kémiában egymásra épülnek a tananyagok.De a fizikát tényleg előlről kezditek.Én a helyedben átnézném a kémiát,ha nem akarsz lemaradni.

Egy gimis

2012. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hiába nézem át, semmit se értek belőle. mert mindig ilyen kis béna ábrákat,molekulákat rajzoltunk. ehhez meg ugyebár kellene egy tanár segítsége.

plusz tartóskönyv volt a kémiakönyvünk, így azt beszedték. szóval még abból se tudok tanulni...

2012. szept. 1. 14:28
 4/7 anonim ***** válasza:
nyugi, mindent előröl fogtok kezdeni
2012. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én két tannyelvűbe jártam, így nálam még ki is marad év a kémiából, általánosban semmit sem tanultam, a kimaradó év alatt még a semmit is elfelejtettem, de mégis négyes-ötös voltam középiskolában. Nyilván úgy állnak hozzá, hogy már tanultátok, de mivel nem tudják, hogy ki hol mennyire hogyan, ezért úgy fogják leadni az anyagot, hogy biztos mindenki megértse, ha meg valamit nem értesz, kérdezel és nem lesz gond.
2012. szept. 2. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi. remélem így lesz. :D
2012. szept. 2. 07:11
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
Alapvetô ismereteknek azért nem árt meglennie.
2012. szept. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!