Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti várjátok az iskolakezdést?

Ti várjátok az iskolakezdést?

Figyelt kérdés
Én úgy vagyok vele, hogy várom is , meg nem is. Ott lesznek a haverok, lesz pár újdonság, viszont mikor az év végi vizsgákra, nagydolgozatokra, szóbeli felelésekre gondolok mindig elmegy a kedvem és tök rosszul érzem magam :(
2012. szept. 1. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

szerintem mindenki így van vele :)

de hiába nem várjuk, akkor is el fog kezdődni a suli :D

szóval csak a saját helyzetünkön nehezítünk ...:/

ezért csak pozitívan, mindjárt itt az őszi szünet!:D

2012. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Viszont amit mindennél jobban várok az december 21.-e :D Nagyon kíváncsi vagyok a reakciókra a több évnyi hype után, esetleg ESETLEG történik-e valami
2012. szept. 1. 22:47
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát jah mindjárt itt az őszi szünet. Ebbe belegondolni nagyon lehangoló :( Mert kur*ára nincs itt még xD
2012. szept. 1. 22:48
 4/10 anonim ***** válasza:
úgy mint az aranyeret.
2012. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az őszi szünet sem mindenkinek fenékig tejfel xD egyetemen minden tárgyból ált. szünet előtt van egy nagyobb zh az eddigi dolgokból ami azért elkedvtelenít attól, hogy várjam a szünetet :x
2012. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen is meg nem is, most megyek egyetemre, így nyilván izgatott vagyok, de eléggé félek is tőle. És most hála az 5. válaszolónak már az őszi szünettől is elkezdtem fosni:D:P
2012. szept. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez amúgy egyetem/szak/tanár függő. Szal lehet hetente fog egy kis zh-t íratni az előző órai anyagból :D lehet csak év közepén egy meg év végén egy zh szóval... :x szerintem szarabb a szóbeli én azokat utálom.
2012. szept. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha attól félsz, akkor mi lesz veled a vizsgaidőszakban... :P :D


Amúgy engem most nem túlzottan érdekel a kezdés.

A szép az, hogy még mindig nem tudom mikor lesznek az óráim, mert b*sztak időben feltölteni az ETR-be az időpontokat. Szép az élet.

2012. szept. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon várom, szeretem az őszt, akkor olyan gyönyörű színekben pompázik az egész természet, és a gimink mellett van is egy szép park, ami tele van fával, és így olyan jó érzés lesz kinézni az ablakon! Ja meg nem lesz annyira meleg, többet fog esni az eső, amit imádok, szóval nagyon várom!


Amúgy meg most lesz utolsó évem, és már alig várom az egyetemet! Meg izgulok is persze a kémia emelt érettségi miatt, a többitől nem félek (lesz még egy biosz emelt, magyar és töri közép). Az érettségitől magától nem félek, most év végén letudtam 3 tantágyat (angol, matek, kémia közép) :)


18/L

2012. szept. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen
2013. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!