Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmelweis-ÁOK-n ugye nincsen...

Semmelweis-ÁOK-n ugye nincsen családias környezet?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ugye nem ismeri mindenki a személyes dolgaidat, nem vagytok testvéri viszonyban meg ilyenek...csak azért, mert vidéki vagyok, és elegem van abból, hogy mindenki tudja, mikor hova megyek...

2012. szept. 2. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De, az ÁOK úgy 3000 hallgatója csak utánad fog rohangálni. Majd jól rejtsd el a naplódat!
2012. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bensdorp ***** válasza:
100%
Szűk körben természetesen mindenhol ismerik egymást az emberek, és könnyebben terjednek az információk. Pláne, ha sok emberrel közeli viszonyban vagy (és elég gyakori, hogy a hallgatók itt találják meg leendő legjobb barátaikat). Az ÁOK egy évfolyamára eleinte kb. 400-an járnak (felsőbb évfolyamokon kevesebben), és 2 évfolyamfélre vannak osztva. Így max. 200 ember jár együtt az előadásokra, sokféle kombinációban együtt a 15-20 fős gyakorlatokra. Ez elég kisszámú ember ahhoz, hogy ne tudj elszigetelődni. És ott van még a kollégium, az egyetemi élet sok rendezvénye, na meg újabban a facebook :D Azért fognak rólad tudni.
2012. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, mi a csoportunkkal anno egy félév alatt nagyon összenőttünk :-) De betűn belül is ez a helyzet, sőt a betűk és az évfolyamfelek között is van összetartás. Viszont ez már egyetem, itt nem fog senki a másik után kajtatni...
2012. szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

fura. én magányos farkas vagyok, de azért mégis próbálok arra gyúrni, hogy megtaláljam a hozzám hasonlókat, és jó viszonyt tartsak majd fent a lehető legtöbb emberrel. Pedig ha már én ezt mondom... :D

első voltam (én is SOTE-n fogok kezdeni:)

2012. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb megértem mit érzel kedves kérdező. Rendkívül üdítően fog hatni a felismerés, hogy az egyetemen mindenki lesz@r, ha azt szeretnéd. Te döntöd el, mikor, hol, mit csinálsz, senki nem fog kérdezni semmit. Természetesen igyekezz nyitott lenni, és barátokat szerezni, de a szülői háztól elszabadulva pláne vidékről (gondolom esetleg falut is értesz ezalatt) hatalmas szabadságod lesz. Teljesen más világ ez, majd meglátod.
2012. szept. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Á nem, városban lakom, de csak 110 ezer ember van, így ez a település oylan, mint egy óriási falu. Értsétek úgy, hogy gyakran összefutni ismerősökkel, ami még nem is lenne baj, ha nem tartanának fel félórára beszélgetni; igazából a gond ott kezdődik, amikor elmész "titokba" randizni, és meglát mondjuk a tesód osztálytársa, akkor már jár a hír h hú, xy-nak barátja van! Ami olyan pisis dolog, másrészt beférkőznek az privát életembe, ami senkire nem tartozik. Ok, persze h akarok barátokat, de nekem nem kell az, hogy ahol élek, ismerjem minden szomszédomat, a boltos nénit, meg tudjam h minden ismerősöm valahol mellettem dolgozik...
2012. szept. 4. 05:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!