Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány perces egy tanóra a...

Hány perces egy tanóra a főiskolákon?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk másfél óra...
2009. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 45, de általában dupla órák vannak, így egybe tartunk 90 percet. De hallottam olyat is, hogy máshol 50 perces egy óra. Jah és nem tanórának nevezzük, hanem előadásnak, szemináriumnak.
2009. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is most megyek egyetemre, debrecenbe... ott nem tudjátok hogy van ez? mert ahogy olvasom mindenhol más a szokás:)
2009. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem egyetem hanem tanár függő. Van olyan óra ami 45 percesnek van szánva, van amelyik 90 percesnek és van ami 3 órás gyakorlat. Az ,h a tanár 10 perccel előbb vagy később enged el titeket az tőle függ, szabadkeze van. Az is tőle függ,h egyáltalán veszi-e a fáradtságot és bemegy-e nektek órát tartani. Vagy ott ülhettek félórákat feleslegesen, mert az aki előre szól,h ma nem hajlandó órát tartani ritka,mint a fehér holló.
2009. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az összes óra 80 perces. Tök mindegy, melyik tanárral.
2009. aug. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az SZTE-n a gyakorlat általában 45 perc, az elméleti órák pedig 90 percesek.
2009. aug. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!