Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek? Nem tudom eldönten...

Mit tegyek? Nem tudom eldönteni. (Lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek mit tegyek?Most jártam ki a hetediket évvégén és évelején ugyebár a nyolcadik év jön.Tavaly (vagyis 7.-ben) 3,4-es lett évvégén az átlagom.Ez az iskola szerintem erősnek mondható...nem tudom eldönteni hogy most átmenjek e egy másikba hátha az könnyebb vagy maradjak itt és húzzak bele a tanulásba?Rendőr akarok lenni amúgy ezért vagyok nehéz helyzetben.Mert úgy tudom ahhoz jól kell tanulni.
2009. júl. 30. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem sértésnek szánom, de némelyik rendőr olyan hülye mint a föld:S


Legyen jó a fizikai erőd az is sokat számít

2009. júl. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom :D de én nem a leghülyébb rendőrök közé akarok tartozni :D Köszi a választ.
2009. júl. 31. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Sosem késő javítani...

Én idén (10-es voltam egy elég jó középsuliban) nagyon lerontottam, 3,2 lett az átlagom, de eszembe sem jutott elmenni.

Bár a te helyzed más, de maradj, azt tanácsolom. Egy erős suliból könnyebb továbbtanulni, mint egy ötödrangúból. Inkább tanulj, tanulj és tanulj!!

Majd írd meg hogy döntöttél, kíváncsi vagyok rá;)

2009. aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát úgy döntöttem maradok...De sokkal többet kell tanulnom mint tavaly...a felvételik miatt.de megpróbálok sokat tanulni! Köszönöm a válaszokat :)
2009. aug. 2. 11:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy erős suliból könnyebb továbbtanulni, mint egy ötödrangúból.


Mindenhol csak a jegyeket nézik!! AZ 5 ös az 5 ös akárhol is kaptad!!


Én a helyedben átmennék egy könnyebbe mert akkor jobbak lesznek a jegyeid!!


Menjél utánna gimnáziumba érettségizz le, és azután a rendörtiszti főiskolára!!


Rendör és rendör között is van különbség hidd el a magasabb beosztáshoz pedig föiskola kell!!

2009. aug. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez előzővel nem értek egyet. Volt egy osztálytársam, akinek áltsuli 8. osztályának a végén kb !,5 volt az átlaga, vagyis nagyon jó. Utólag kiderült, hogy azért, mert egy sz*r, könnyű iskola, ahol a csaj se az alapokat nem tanulta meg rendesen, se egyáltalán azt, hogy kell tanulni. Én 3,9 voltam, 8. végén, nagyon erős áltsuliból jöttem, most 4,2 az átlagom 10. év végén:D Nah és ki járt jobban? Az a lány, aki könnyű suliból jött jó átlaggal (aztán még kilencedikbe átpaterolták a környék egyik legjobb középsulijából a szakmunkásképzőbe), vagy én, aki nehéz suliból jött vmivel rosszabb jegyekkel, viszont nemcsak hogy tartottam a régi átlagomat, de túl is teljesítettem?:)
2009. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Amúgy a végső célom a Terror Elhárításhoz bejutni
2009. aug. 17. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!