Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyit keres egy kollégiumi...

Mennyit keres egy kollégiumi nevelőtanár? 30 éves férfi

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Diplomás minimálbért.
2009. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az mennyi nettóban?
2009. júl. 31. 07:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Az OÉT-en történt megállapodás szerint a diplomás minimálbér 2008-ra 110.400 Ft volt.


Innen lehet tájékozódni:

[link]


Szerintem,ha középiskolai kollégiumba mész,csak akkor tedd,ha nagyon elszánt vagy.A gyerekek minden új nevelőtanárt szívatnak (főleg,ha nem szimpatikus),és ha elveszik a tisztelet irántad,azt már a jóisten sem hozza vissza.Persze ez csak az én véleményem. :)

2009. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kolis nevelőtanár nagyjából olyan 80-87-et visz haza. Fizetése 45%-a megy adóba ami azt jelenti,hogy 110 ezer forintból legjobb esetben is (éjszakák , túlóra) 80 körül kap kézhez.
2009. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi. nem én akarok nevelő lenni, hanem egyik ismerősöm, ja és középiskolában...

ha egyetemi végzettsége van, szerintem a KJT szerint kell kapnia, nem? az pedig nem a di.min. bér egy 30 éves férfinál. az biztos, hogy H kategóriás. nem tudom elképzelni, hogy nettó 80 körül kapjon, az nagyon kevés.

2009. aug. 1. 07:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy fenét van H kategóriában a H kategória az tudományos fokozathoz jár, F kategóriában van ami azt jelenti ,h a bruttó bére 122 000Ft, ha egyetemet végzett ,mert gyermekfelügyelő, illetve nevelő tanár lehet tudtommal diploma nélkül is , vagyis kisebb végzettséggel. Tehát ha nincs szakszervezetben vagy hasonló a 122 ezréből 45%-ot fizet ki adóba, merthogy ennyit fizetnek a közalkalmazottak, ami gyors fejszámolással netto 54900Ft, kaphat ehhez még veszélyességi esetleg éjszakai pótlékot, de abból ugye megint lejön az adó, tehát maximum 80-at tesz zsebre a szorzókkal együtt.
2009. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jó, oké, nem értjük egymást...további szép napot mindenkinek!
2009. aug. 8. 07:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Hiába H kategóriás ,ha a munkáltató nem használja ki akkor nem fog érte fizetni. Lehet ZS kategóriában is, pl bölcsődei dajka ként nem fog milliókat keresni, a kategória besorolást mindig az adott munkáltató dönti el , a munkakör betöltéséhez szükséges végzettség alapján, ha magasabb végzettség van azért nem fognak neki feltétlenül többet fizetni.
2009. aug. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!