Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pszichológia! Mindent írjatok...

Pszichológia! Mindent írjatok le erről a szakmáról, tapasztalatokat is kérek. Pl. Hányasnak kell lennie az érettségimnek hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon magas oda a pont, 480-ból 450 körül kell teljesítened,de a pontos számot nézd meg,úgyse az a lényeg most itt. Biosz,magyar a felvételi. A plusz 80 pontot össze kell gyűjtened,ha be akarsz kerülni,nyelvvizsga+ emelt.És nagyon jól érettségizni. Nehéz bejutni,mégsem tudnak sokan ezzel elhelyezkedni.
2009. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval nem keresettek?
2009. júl. 31. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim nincsenek. A követelmény nagyon magas, hiszen hihetetlenül sokan akarnak ezen a pályán elhelyezkedni, hatalmas a túljelentkezés, így érettségin muszáj két tantárgyból (magyar és töri pl., vagy biosz, matek) 94-5%-ot produkálni bármelyik egyetemre.


Hogy mennyire tudnak elhelyezkedni, azt nem tudom, de sokfele szakosodhatnak.

2009. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha tudsz valakit akinek van tapasztalata mond meg neki légyszi klenovics.eszti@freemail.hu-n felvesszük a kapcsolatot.Köszi a válaszaidat:)
2009. júl. 31. 15:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van tapasztalatom, pszichológus vagyok. Várom a kérdéseid.
2009. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!