Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van köztetek olyan középsulis...

Van köztetek olyan középsulis csaj, akinek nem kötelező a tornadressz és mégis hordja?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát hidegbe felszoktam venni hogy ne fázzon a derekam meg amikor torna anyagrész van akkor kéri is a tanár de senki nem hordja csak én, de akkor se mindig.
2012. szept. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Volt egy évfolyamtársam aki állandóan tornadresszt viselt tesin. Már nem vagyok sulis de így eszembe jutottak azok az idők amikor még az voltam és persze a tornadressz ami általánosba kötelező volt nekünk de gimibe már nem kellett de az évfolyamtársam hordta ugyanúgy aki szintén évfolyamtársam volt általánosba.


Egyébként az egyik rokonom járt olyan gimibe ahol még 12. osztályosoknak is kötelező volt a tornadressz. És 2010 ben végzett az iskolába tehát nem a 90-es évek előtti időben volt ez.

2021. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!