Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mennyit szamit,...

Szerintetek mennyit szamit, hogy milyen/melyik egyetemrol van a diploma? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
A szakomon errol folyik a vita. Konkretumokat nem fogok irni, de tenyeket igen. A szakom, ha nem is jelentos hianyszakma, de 3-4 honapon belul mindenki talal benne munkat, tehat nem eppen telitett. Kizarolag videki iskolakban tanitjak, az orszagban osszesen haromban. Ebbol az egyiknek tudomanyegyetem, a masik kettonek egyetemi fokozata van. A tudomanyegyetemen az ETK karon van, a masik szimpla egyetemen is ETK-n, a harmadikon viszont az AOK-on. Jelent ez valamit? Ezek alapjan mas diplomat jelentenek? A munkahelyek mit neznek inkabb az egyetemet, vagy a diploma jegyet, eredmenyeket stb.?
2012. szept. 26. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nézik az egyetemet is. Legalábbis van néhány név, amiket sok helyen nem értékelnek.
2012. szept. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 reptoid ***** válasza:
75%
Csak nem olkda? :D
2012. szept. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én szakmámban nagyon is nézik az egyetemet, sokkal jobban, mint az eredményt. Ugyanis az erősebb egyetemen egy gyengébb eredmény is jobb, mint a gyengébb egyetemen a kitűnő... Nálunk legalábbis így van, és ezt nagyon figyelembe veszik. Csomó álláshirdetésnél eleve két egyetemet jelölnek meg, hogy ott végzetteket várnak, a többit ezzel gyakorlatilag kizárva...
2012. szept. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
A sógorom évekig egy fejvadász cégnél dolgozott. Konkrét listája volt azokról a felsőoktatási intézményekről illetve karokról, ahonnan akkor sem hívhatott állásinterjúra delikvenst, ha kitűnő diplomája volt. Számít, hogy melyik egyetemen végez valaki.
2012. szept. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, de varok meg, mert engem konkretan az erdekelne, amit leirtam. Nyilvan nem hasonlithato ossze egy Gabor Denes foiskola egy Corvinusal. Ezek az egyetemek amikrol en beszelek, mind eleg szinvonalasak, de az ETK-AOK kerdes erdekel. Miert van ugyanaz a szak az egyiknel mashol, mint a masik kettonel?
2012. szept. 26. 11:54
 6/11 Andizsuzsi ***** válasza:
72%

"mert engem konkretan az erdekelne, amit leirtam - konkretumokat nem fogok irni"


Látod az ellentmondást? Ha konkrétumot nem írsz (nem tudom, miért titok, hogy milyen szakon tanulsz), akkor kitől vársz konkrét választ?

2012. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én személy szerint oda mennék ami ÁOK-n belül van...

De ez tényleg csak személyes vélemény, nem tudom hogy számít-e ez egyáltalán. Szerintem amúgy nem. De azért én oda mennék pusztán azért mert ott mégiscsak van színvonal a karon belül, hiszen orvosokat képeznek...

2012. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 reptoid ***** válasza:

orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus


Ennél aztán teljesen mindegy, hogy etk-n vagy aok-n (debrecen) belül tartják. Főleg ha még után hangoztatják, hogy ők aok-sok, közben "csak" olkdasok, az elég visszatetsző. Na, no offense.

2012. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jaaa, értem!:)

Akkor ezt biztos Te kérdezted Kérdező:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

2012. szept. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez az a szak, gratulalok... Azt a kerdest nem en irtam ki, de nezegetem, hatha valaki valaszol.
2012. szept. 26. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!