Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a gimnáziumban 4 évig...

Ha a gimnáziumban 4 évig tanulok latint az számít valamit?

Figyelt kérdés
Egészségügyi vonalon szeretnék továbbmenni.

2012. szept. 30. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Számít, nagy könnyebbség lesz, hogy tudod használni a declinatiokat és egyebeket. Én most vagyok elsős diplomás ápoló hallgató, és sosem tanultam latint, így elég nehéz. A barátnőm, aki 4 évig tanult, csak röhög rajtunk :) Te oda 4 év latinnal ugyis túlképzett leszel, mert sosem fogod az EÜbe a ragozásokat használni. nem is értem, minek tanuljuk..
2012. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fogsz tudni latinul, és az jó!
2012. szept. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,én pedig dietetikára járok és szintén van latin.:) (SE) Itt megadják a felmentést ha 4 évig jártál latinrA. Ha eü vonalon mész tovább legalább a kiejtéssel és a ragozásokkal nem lesz problémád.
2012. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Azt meg tudná valaki mondani, hogy hány év latintanulás után adnak felmentést? Vagy tudásra megy?
2012. okt. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)) Elsősorban az érdekel h kapok-e felmentést valamilyen tárgyból?
2012. okt. 8. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!